Eteriniai aliejai

 • Pasitikite gamtą atvira širdimi, ištiestomis rankomis! Įsileiskite gamtą...

  Kvapai padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos. Kvapų pagalba Jūs išsivaduosite nuo pykčio ir rūpesčių, išsilaisvinsite nuo įtampos ir skausmų.

  Gizelė Bulla

  Naudoti eterinį aliejų galima tik laikantis svarbiausių saugumo reikalavimų.
  Atsargumo priemonės būtinos Jums, t.y. kiekvienam, paėmusiam į rankas buteliuką su eteriniu aliejumi!

  pop lt
  Aliejus 33 ŽOLELĖS (universalus)
  Kodas: E 119

  Universalus 33 žolelių aliejus naudojamas daugeliu atvejų. Padeda nuo slogos, peršalimo, kosulio, nemigos, malšina galvos skausmus. Šalina traukulius, juosmens, sąnarių ir raumenų skausmus, dantenų uždegimus. Ramina dantų ir gerklės skausmus, gaivina burnos kvapą. Atbaido vabzdžius, malšina jų įgėlimo sukeltą skausmą ir niežulį, šalina patinimus. Dezinfekuoja patalpų orą, naikina tabako dūmų kvapą.
  Art. E 119 Netto: 50 ml
   

  3330EUR
  Į krepšelį 
  Aliejus 33 ŽOLELĖS (stiprus)
  Kodas: E 144

  Stiprus 33 žolelių aliejus naudojamas daugeliu atvejų. Padeda nuo slogos, peršalimo, kosulio, nemigos, malšina galvos skausmus. Šalina traukulius, juosmens, sąnarių ir raumenų skausmus, dantenų uždegimus. Ramina dantų ir gerklės skausmus, gaivina burnos kvapą. Atbaido vabzdžius, malšina jų įgėlimo sukeltą skausmą ir niežulį, šalina patinimus. Dezinfekuoja patalpų orą, naikina tabako dūmų kvapą.
  Art. E 144 Netto: 50 ml
   

  3330EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Prancūzijos CITRININIŲ MELISŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 103

  Ideali vėsinimo ir dezodoravimo priemonė. Turi antiuždegiminių, tonizuojamųjų ir raminamųjų savybių. Tinka respiratorinių susirgimų, odos, gerklės ligų, opelių burnos ertmėje atsiradimo atvejais. Padeda nuo dispepsijos (virškinimo sutrikimų), kolito, gastroenterito, raumenų ir galvos skausmų, nuo per didelio prakaitavimo ir nuo pedikuliozės. Atbaido vabzdžius, grynina ir gaivina orą.
  Art. E 103 Netto: 10 ml
   

  1251EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Ispanijos ROZMARINŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 114

  Stimuliuojamoji ir antiseptinė priemonė, padedanti persišaldymo, bronchinės astmos ir panašių negalavimų atvejais.Šalina įvairaus pobūdžio skausmus. Skatina tulžies išsiskyrimą, padeda gydantis nuo akmenligės. Reguliuoja žarnyno veiklą ir medžiagų apykaitą. Stiprina atmintį. Gerina koronarinę kraujotaką. Palankiai veikia plaukų augimą, padeda pašalinti pleiskanas.
  Art. E 114 Netto: 10 ml
   

  1134EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  CITRINŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 115

  Plataus veikimo spektro aliejus. Mažina kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje. Padeda gydantis nuo artrito ir reumato. Stiprina imunitetą, padeda nuo peršalimo ir karščiavimo. Efektyviai veikia gydantis nuo apsinuodijimo maistu, kitų virškinamojo trakto sutrikimų, tulžies akmenligės, celiulito. Padeda esant problemiškai odai, baltina pigmentines dėmes. Veikia profilaktiškai dėl parodontozės, ėduonies (karieso) ir stomatito. Malšina galvos skausmus.
  Art. E 115 Netto: 10 ml
   

  1170EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  PIPIRINIŲ MĖTŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 120

  Šis aliejus yra gaivus, turi antiseptinių ir nuskausminamųjų savybių. Jis veikia kaip stiprus antiseptikas gydantis nuo ūmių respiratorinių virusinių infekcijų (ŪRVI), gripo, bronchito, slogos ir kitų peršalimo susirgimų. Didina imunitetą. Reguliuoja virškinimą, padeda nuo skrandžio susirgimų, švelniai varo šlapimą, padeda gydantis nuo tulžies pūslės akmenligės, šalina pilvo pūtimą ir spazmus, ramina menstruacijų sukeliamus ir kitos kilmės raumenų skausmus.
  Art. E 120 Netto: 10 ml
   

  1251EUR
  Į krepšelį 
  Prancūzijos MUSKATINIŲ ŠALAVIJŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 104

  Šalina traukulius, nervinę įtampą, palengvina galvos skausmus ir neuralgiją. Aktyvina kraujotaką ir imunitetą. Padeda atsiradus nemigai, depresijai ir negalavimams, siejamiems su menstruacijų ciklu ir organizmo pereinamuoju laikotarpiu (klimaksu). Pagelbsti gydantis nuo artrito, bakterinių infekcijų, pabrinkimų ir burnos ertmės uždegiminių susirgimų. Naudojamas odos priežiūrai, tinka sergant hipertonija, gelta, atsiradus skrandžio diegliams. „Moteriškas“ aliejus.
  Art. E 104 Netto: 10 ml
   

  2709EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  KVAPIŲJŲ KANANGŲ (ylang-ylang) eterinis aliejus
  Kodas: E 107

  Puikus antiseptikas, aktyvina nervų sistemą, žadina lytinį potraukį. Rekomenduojama naudoti, jei vargina ilgalaikis nuovargis, nerimas, nemiga, frigidiškumas, priešmenstruacinis sindromas (PMS). Stiprina imunitetą. Rekomenduojama tepti odą įgėlus vabzdžiams, atsiradus aknei. Tinka odos priežiūrai, galima naudoti kaip kvepalus. Padeda nuo aukšto kraujo spaudimo ir tachikardijos, palankiai veikia nervų sistemą, šalina depresiją. Afrodiziakas. „Malonumų aliejus“.
  Art. E 107 Netto: 10 ml
   

  2385EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Egipto SNAPUČIŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 102

  Šalina nerimą ir kartu aktyvina psichikos galias. Gerina nuotaiką, neturi sau lygių pagal poveikį besigydantiesiems nuo depresijos, nervinių ir emocinių sutrikimų. Padeda sutrikus kraujotakai, atsiradus odos susirgimams, nušalimams, užgydo žaizdas. Didina organizmo imunitetą.
  Art. E 102 Netto: 10 ml
   

  2709EUR
  Į krepšelį 
  Egipto JAZMINŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 108

  Gerina nuotaiką, padeda nuo baimės, įtampos, depresijos. Gerina protinius gebėjimus, aktyvina organizmo apsaugines galias. Stiprus afrodiziakas. Šalina frigidiškumą ir impotenciją. Ramina uždegimo apimtą ir sudirgusią odą. Gerina kraujotaką, šalina traukulius, padeda nuo priešmenstruacinio sindromo (PMS). Rekomenduojama naudoti susirgus kvėpavimo, endokrininės sistemos ir urogenitalinėmis ligomis.
  Art. E 108 Netto: 10 ml
   

  5769EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Prancūzijos SALDŽIŲJŲ BAZILIKŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 100

  Didina tonusą, šalina nuovargį, nerimą, depresiją, galvos skausmą. Rekomenduojamas nuo persišaldymo, bronchito, karščiavimo, podagros ir virškinamojo trakto sutrikimų. Pasižymi dideliu priešuždegiminiu ir raminamuoju poveikiu. Aktyvina organizmo apsaugines galias. Gerina kraujotaką.
  Art. E 100 Netto: 10 ml
   

  1251EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Singapūro PAČIULIŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 105

  Veikia kaip antioksidantas, turi antiuždegiminių savybių, užgydo odos žaizdeles. Tonizuoja organizmą, aktyvina audinių atsinaujinimo procesus. Šalina pleiskanas. Palankiai veikia problemišką (spuogai, egzema, randai) ir vystančią odą. Šalina patinimus. Efektyviai padeda nuo nervingumo, gerina nuotaiką nuovargio ir depresijos atvejais. Afrodiziakas. „Erotinis“ aliejus.
  Art. E 105 Netto: 10 ml
   

  1251EUR
  Į krepšelį 
  Europos KADAGIŲ eterinis aliejus
  Kodas: E 106

  Švarina, tonizuoja, turi antiuždegiminių savybių. Reguliuoja medžiagų apykaitą ir stimuliuoja organizmo apsaugines galias. Padeda nuo cistito, pabrinkimų. Tinka naudoti gydantis nuo spuogų, dermatitų, egzemos, dieglių, meteorizmo, kosulio. Šalina iš organizmo toksinus, padeda nuo podagros, artrito, aterosklerozės ir reumato. „Meditacinis“ aliejus.
  Art. E 106 Netto: 10 ml
   

  2385EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  PANKOLIŲ eterinis aliejus
  Kodas: E101

  Pasižymi antioksidantiniu, spazmolitiniu, raminamuoju poveikiu. Skatina šlapimo išsiskyrimą ir švelniai laisvina vidurius. Padeda nuo dieglių, vidurių užkietėjimo, meteorizmo, pykinimo, virškinimo sutrikimų, inkstų akmenligės, nuo negalavimų dėl PMS ir menopauzės. Aktyvina laktaciją. Skatina šlakų šalinimąsi iš organizmo, padeda mažinti antsvorį. Palankiai veikia odą.
  Art. E 101 Netto: 10 ml
   

  1251EUR
  Į krepšelį