Mokėjimo būdai

 •  

  Elektroninėje parduotuvėje vivasanija.lt už prekes atsiskaityti galima keliais būdais. Kiekvienas pirkėjas gali pasirinkti jam patogiausią.


  Atsiskaitykite už prekes vienu iš šių būdų:
  ________________________________________
  Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas, Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemos susietos su mokėjimai.lt sistema.
  Šiuo metu „vivasanija.lt“ už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:
  AB bankas Swedbank; AB DNB Nord bankas; AB SEB Vilniaus bankas; AB Citadele bankas; AB Ūkio bankas; AB Danske bankas; AB Nordea bankas.
  Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę vivasanija.lt neperduodami. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.
  ________________________________________
  Jeigu jaučiatės nedrąsiai mokėdami už prekes per el. bankininkystės sistemą arba neturite pasirašę sutarties su banku, siūlome šiuos apmokėjimo būdus:
  Apmokėjimas per spaudos kioskus. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu spausdinimui, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į vieną iš „Lietuvos spauda“ ar „Rkiosk“ spaudos kioskų ir vieną kartą susimokėti pagal tokį kvitą. Pranešimą iš UAB „EVP International“, kad pirkėjas atsiskaitė už prekes, „vivasanija.lt“ gauna per keliolika minučių. Apmokėjimas šiuo būdų turi būti įvykdytas per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo „vivasanija.lt“. Negavus apmokėjimo, užsakymas anuliuojamas.
  Apmokėjimas Lietuvos prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių, kurias galima rasti daugumoje Lietuvos miestų ir miestelių, kasose. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į artimiausią „Maxima“ parduotuvę ir susimokėti pagal tokį kvitą. Apmokėjimas šiuo būdų turi būti įvykdytas per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo „vivasanija.lt“. Negavus apmokėjimo, užsakymas anuliuojamas. Pranešimą iš UAB „EVP International“, kad Pirkėjas atsiskaitė už prekes, „vivasanija.lt“ gauna per keliolika minučių.
  ________________________________________
  Jeigu jaučiatės nedrąsiai mokėdami už prekes per el. bankininkystės sistemą arba neturite pasirašę sutarties su banku, taip pat siūlome šį apmokėjimo būdą:
  Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo/atsiėmimo metu – Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo/atsiėmimo metu Lietuvos pašte, arba jas pristačiusiam kurjeriui. Pasirenkant šį būdą yra skaičiuojamas papildomas 1,45€(5,00Lt) mokestis pasirinkus atsiskaitymą Lietuvos pašte, taip pat 1,45€(5,00Lt) mokestis, pasirinkus atsiskaitymą kurjeriui.
  ________________________________________
  Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas atlieka paprastą bankinį pavedimą, arba, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į UAB "Sanija" banko sąskaitą.

   

  Rekvizitai pavedimui arba įnešimui:

  Gavėjas: UAB "Sanija"
  Įmonės kodas: 302767743
  PVM mokėtojo kodas: LT100007271215
  a/s. LT227300010131318260
  Bankas: Swedbank AB
  Banko kodas: 73000

  Vilniaus g. 136, LT-76296, Šiauliai
   

  Kilus klausimams drąsiai kreipkitės į mūsų darbuotojus:

  el. paštas: info@vivasanija.lt
  mob. tel.: +370 607 65411

   

  UAB "Sanija" pasilieka teisę keisti, pildyti ar trumpinti atsiskaitymo būdų sąrašą.