Kojų priežiūrai

 • Pasitikite gamtą atvira širdimi, ištiestomis rankomis! Įsileiskite gamtą...

  pop lt
  Druska kojų vonelėms
  Kodas: I 899

  Kojų priežiūrai ir bendrai savijautai gerinti skirta druska su ramunėlių, kadagių, rozmarinų, paprastųjų kaštonų ir hamamelių ekstraktais. Efektyviai šalina kojų nuovargį. Kojų vonelės su šia druska šalina pabrinkimus, nuovargį, odos uždegimo ir dirglumo požymius, gerina kraujotaką. Pasižymi dezodoruojamuoju ir dezinfekuojamuoju poveikiu, reguliuoja prakaito išsiskyrimą, slopina galimybę atsirasti nemaloniam kojų kvapui. Po procedūros suminkštėja sugrubusi pėdų oda, lengviau pašalinamos nuospaudos.
  Art. I 899 Netto: 500 g
   

  2151EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Kojų kremas su vaistažolėmis
  Kodas: I 878

  Kasdienei kojų odos priežiūrai skirtas kremas su arnikų, dedešvų, ramunėlių, kraujažolių ir jonažolių ekstraktais, eukaliptų ir saldžiųjų migdolų aliejais bei vitaminu E. Stiprina, drėkina, maitina, minkština ir dezodoruoja odą, šalina nuovargį ir sudirgusios odos požymius, ramina uždegimą, gydo smulkius kojų odos pažeidimus, saugo odą nuo sustandėjimo ir nuospaudų. Padeda asmenims, turintiems „šaltų kojų“ sindromą. Stiprina kraujagyslių sieneles. Šalina nemalonų kojų kvapą, saugo nuo prakaitavimo ir grybelinių susirgimų.
  Art. I 878 Netto: 100 ml
   

  1548EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Kremas venoms su vynmedžio lapų ekstraktu (su vaistažolėmis)
  Kodas: I 898

  Kremas su paprastųjų kaštonų ir raudonojo vynmedžio lapų ekstraktais. Šalina kojų pabrinkimus ir nuovargį, stiprina venas ir padeda nuo venų varikozinio (mazgelinio) išsiplėtimo. Gerina kraujotaką ir šalina kraujo sąstovį venose. Pasižymi gydomuoju ir profilaktiniu veikimu varikozinio venų išsiplėtimo, flebitų ir tromboflebitų atvejais. Šalina spazmus, traukulius, kojų tinimą, skausmus, odos dirglumo ir uždegimo požymius, kojų pabrinkimą, nuovargį ir apsunkimą, padeda nuo poodinių kapiliarų išsiplėtimo („tinklelių“).
  Art. I 898 Netto: 100 ml
   

  1944EUR
  Į krepšelį 
  Kadagių kremas greitam skausmo ir uždegimų šalinimui
  Kodas: I 873

  Profilaktinis kremas su kadagių, kalnapušių, eukaliptų ir kiparisų eteriniais aliejais, tinkantis raumenų ir sąnarių skausmams malšinti ir persišaldymo ligų bei gripo profilaktikai. Saugodamas organizmą nuo infekcijų padengia kūną apsaugine plėvele. Dezinfekuoja kvėpavimo sistemą, stimuliuoja kraujotaką, veikia šildomai ir šalina „šaltų kojų“ sindromą.
  Art. I 873 Netto: 100 ml

  2520EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Medetkų kremas EXTRA RICH: kremas - biokorektorius
  Kodas: I 781

  Kremas su medetkų ekstraktu, tinkantis sausos, riebios ir jautrios odos priežiūrai, pasižymintis regeneruojamuoju efektu. Šalina sudirgusios odos ir jos uždegimo požymius, užgydo pažeistas vietas; malšina sumušimų, nudegimų, nušalimų, tulžies pūslės ir moters funkcinių ciklų sąlygojamus skausmus. Padeda nuo venų išsiplėtimo.
  Art. I 781 Netto: 100 ml
   

  2202EUR
  Į krepšelį