Masažiniai aliejai

 • Pasitikite gamtą atvira širdimi, ištiestomis rankomis! Įsileiskite gamtą...

  Avokadų aliejus
  Kodas: E 110

  Tai „grožio aliejus“ su vitaminais A, B, D, E ir lecitinu normalios, sausos ir vystančios veido ir kūno odos priežiūrai. Stimuliuoja kraujotaką ir medžiagų apykaitos odoje procesus. Idealiai tinka masažams su eteriniais aliejais. Apsaugo nuo UV (ultravioletinių spindulių), turi antioksidacinių ir regeneruojamųjų savybių. Tinka naudoti gydant odos uždegimus, egzemas, išbėrimus, žaizdeles.
  Art. E 110 Netto: 50 ml
   

  2746EUR
  Į krepšelį 
  Simondsijų (jojobų) aliejus
  Kodas: E 109

  Aliejus su aminorūgštimis, tinkantis masažui, kūno odos priežiūrai, ypač jei oda sausa, vystanti, jautri ar pažeista celiulito ir primenanti apelsino žievelę. Pasižymi antiuždegiminiu ir atjauninamuoju poveikiu.  Naudojamas gydantis nuo egzemos, žvynelinės, aknės (spuogų). Neturi kvapo. Šio aliejaus kompozicijos su eteriniais aliejais idealiai tinka problemiškų kūno vietų masažui.
  Art. E 109 Netto: 50 ml
   

  2746EUR
  Į krepšelį 
  Dušo aliejus ARGANA Vitasan Selection
  Kodas: I 336

  Prabangus dušo prausiklis, sudėtyje turintis argano, palmių, migdolų, saulėgrąžų aliejų ir vitamino E, veikia ypač švelniai ir užtikrina puikią odos priežiūrą. Aliejinis prausiklis, pasižymintis drėkinamuoju ir maitinamuoju efektu, dėl švelnaus prausiamojo poveikio ypač tinka glebnai ir jautriai odai. Prausiklio sudėtyje esantys aliejai odą puoselėja, todėl po dušo su šiuo prausikliu kitos odos priežiūros priemonės nėra būtinos.
  Art. I 336 Netto: 200 ml
   

  2287EUR
  Į krepšelį