Kosmetika plaukams: profilaktinės priemonės, aliejai, balzamai, kaukės

 • Pasitikite gamtą atvira širdimi, ištiestomis rankomis! Įsileiskite gamtą...

  pop lt
  PLAUKŲ STIPRINIMO skystis ampulėse
  Kodas: C 51

  Intensyvus, gydomai veikiantis skystis silpniems ir pažeistiems plaukams stiprinti. Saugo plaukus nuo slinkimo, šalina galvos niežėjimą. Jame yra sorų, asiūklių ir kitų gydomųjų žolelių ekstraktų, vitamino ir provitamino B5, hidrolizuotų šilko proteinų, biotino ir keratino. Gerina galvos odos kraujotaką, maitina plaukų šaknis vitaminais, mineralais ir deguonimi, stiprina plaukus, skatina jų regeneraciją ir augimą, gydo galvos odą. Norint pasiekti didesnį plaukų stiprinimo efektą, patariama kartu vartoti maisto papildą „Kapsulės MIGLIORIN plaukams ir nagams stiprinti“ .
  Art. C 51 Netto: 10 po 10ml

  3897EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Šampūnas nuo PLAUKŲ SLINKIMO
  Kodas: C 47

  Stiprina plaukų šaknis, tinka nuolatinei silpnų ir slenkančių plaukų priežiūrai. Su sorų, pasiflorų ir kitų gydomųjų žolelių ekstraktais, keratinu ir pantenoliu. Jame yra magnio, cinko, geležies, vario ir silicio. Gydomųjų žolelių ekstraktai (sorų, pasiflorų, šlamučių, ramunėlių, kraujažolių, liepų, jonažolių) gerina odos kraujotaką, maitina plaukų šaknis ir skatina naujų plaukų augimą. Po 2-3 savaičių naudojimo nustoja slinkti plaukai. Šampūnas suteikia plaukams tamprumo, blizgesio ir gyvybingumo, didina jų apimtį. Tinka visų tipų, net trapiems ir pažeistiems, plaukams.
  Art. C 47 Netto: 200 ml
   

  1665EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  ŠILKO KAUKĖ labai pažeistiems plaukams
  Kodas: C 46

  Naudojama visų tipų plaukų nuolatinei priežiūrai. Su sorų ekstraktu, šilko proteinais, vitaminu B5, biotinu. Ypač rekomenduojama labai pažeistiems plaukams. Šilko proteinai užtikrina plaukų regeneraciją, sunormina jų hidrobalansą. Nuolat ją naudojant atsinaujina plaukų ir galvos odos struktūra. Kaukė apsaugo plaukus nuo agresyvaus balinamųjų priemonių ir UV (ultravioletinių) spindulių veikimo. Į kaukės sudėtį įeina kondicionavimo ir antistatinės medžiagos.
  Art. C 46 Netto: 200 ml
   

  1794EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  ALIEJUS SANOTINT plaukų struktūrai gerinti(nenuplaunamas)
  Kodas: C 55

  Tinka nuolatinei normalių ir pažeistų plaukų priežiūrai. Su sorų ekstraktu, biotinu, kalcio pantotenatu ir UV filtru. Saugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio (saulė, jūros vanduo, užterštas oras ir pan.), atkuria ir gerina jų struktūrą, suteikia didesnės apimties ir blizgesio, užkerta kelią plaukų galiukų skilinėjimui. Aliejus ypač rekomenduojamas sausiems, dažytiems, skilinėjantiems ir cheminių medžiagų, UV spindulių, jūros vandens ir pan. pažeistiems plaukams.
  Art. C 55 Netto: 200 ml

  2043EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  BALZAMAS visų tipų plaukams
  Kodas: C 45

  Tinka reguliariai naudoti visų tipų plaukams iškart po plovimo. Su sorų ekstraktu, provitaminu B5 ir biotinu. Balzamas regeneruoja pažeistus plaukus, sutvirtindamas plauko paviršiaus „žvynelius“ ir sukurdamas apsauginę plėvelę. Maitina plaukus iš vidaus. Ramina ir drėkina galvos odą, šalina jos dirglumo požymius. Plaukams suteikia blizgesio, didina jų apimtį ir tamprumą. Plaukai tampa paklusnūs – lengvai šukuojami ir palankūs norimai šukuosenai.
  Art. C 45 Netto: 200 ml

  2043EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  LOSJONAS-PURŠKALAS nuo plaukų slinkimo be spirito
  Kodas: C 54

  Be spirito. Stiprina ir gydo galvos odą, šalina jos niežėjimą, saugo plaukus nuo slinkimo. Jame yra augalinių ekstraktų, keratino, vitaminų B5 ir H bei mikroelementų: geležies, cinko, vario, magnio. Losjonas padeda aprūpinti plaukų svogūnėlius deguonimi, gaivina, stiprina plaukus ir aktyvina jų augimą. Svarbus komponentas – riebalų turintis sorų ekstraktas. Jame yra daug silicio rūgšties, natūraliai įeinančios į plauko sudėtį.
  Art. C 54 Netto: 125 ml
   

  2781EUR
  Į krepšelį