Prekių pristatymas

 •  

  Galite pasirinkti priimtiniausią prekių pristatymo būdą.


  Elektroninėje parduotuvėje vivasanija.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus, darbovietę arba jas galite atsiimti patys viename iš Lietuvos pašto skyrių arba nemokamai mūsų "VivaSanija" parduotuvėje Šiauliuose.


  Pirkimo proceso metu yra nurodomas preliminarus prekių pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu. Jei prekių pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su vivasanija.lt el. paštu info@vivasanija.lt arba telefonu.


  Gaukite prekes tiesiai į namus/biurą (pristatymo būdas — kurjerio tarnyba)


  Visos užsakytos prekės pristatomos iki pat gavėjo durų, tiesiai į rankas. Jei pasirinkę kurjerio tarnybos pristatymą užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

  Kurjerio tarnyba:
  ________________________________________
  Jei užsakymo suma iki 57€(196,81Lt) (neįskaičiuojant pristatymo ir apmokėjimo grynaisiais mokesčio), pristatymo mokestis 3,77€(13,00Lt).
  ________________________________________
  Jei užsakymo suma viršija 57€(196,81Lt) (neįskaičiuojant pristatymo ir apmokėjimo grynaisiais mokesčio), prekės pristatomos nemokamai.
  ________________________________________

  Atsiimkite prekes iš Lietuvos pašto skyriaus


  Norėdami gauti prekes Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Lietuvos pašto skyriaus.

  Lietuvos pašte:
  ________________________________________
  Jei užsakymo suma iki 57€(196,81Lt) (neįskaičiuojant pristatymo mokesčio), prekių pristatymo mokestis 2,03€(7,00Lt).
  ________________________________________
  Jei užsakymo suma viršija 57€(196,81Lt) (neįskaičiuojant pristatymo ir apmokėjimo grynaisiais mokesčio), prekės pristatomos nemokamai.
  ________________________________________
  Užsakytas prekes iš Lietuvos pašto skyriaus būtina atsiimti per 10(dešimt) darbo dienų po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas yra išsiųstas. Apie atvykusį užsakymą Lietuvos paštas informuos Jus pranešimu.
  Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).


  Nemokėkite už prekių pristatymą (nemokamas atsiėmimas Šiauliuose)


  Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės vivasanija.lt prekių atsiėmimo punktų. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.
  Nemokamas prekių atsiėmimas Šiauliuose, "VivaSanija" parduotuvėje: Vilniaus g. 136.


  Prekių priėmimas


  Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės(-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, arba Lietuvos Pašto darbuotojui, kuris išdavė siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės(-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:
  o prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  o prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.


  Kilus klausimams, visada kreipkitės į vivasanija.lt