Profilaktiniai kremai ir priemonės

 • Kviečiame atrasti organizmo galias pačiam, atstatyti bei stiprinti kūno sveikatą.

  pop lt
  Sąnarių gelis P.C. 28
  Kodas: C 31

  Gelis su midijų, šliaužiančiųjų inkaruočių (martinijų), arnikų, beržų ekstraktais ir citrinų, apelsinų, mėtų, levandų bei čiobrelių eteriniais aliejais. Greitai malšina įvairios kilmės skausmus, ramina sąnarių, raumenų uždegimus, mažina pabrinkimus ir neuralgijas, padeda atsiradus bendram ar lokaliniam nuovargiui. Gerina sąnarių lankstumą. Dezinfekuoja, tonizuoja ir maitina odą, gerina kraujotaką, apsaugo nuo UV (ultravioletinių) spindulių.
  Art. C 31 Netto: 125 ml

  2610EUR
  Į krepšelį 
  Kadagių kremas greitam skausmo ir uždegimų šalinimui
  Kodas: I 873

  Profilaktinis kremas su kadagių, kalnapušių, eukaliptų ir kiparisų eteriniais aliejais, tinkantis raumenų ir sąnarių skausmams malšinti ir persišaldymo ligų bei gripo profilaktikai. Saugodamas organizmą nuo infekcijų padengia kūną apsaugine plėvele. Dezinfekuoja kvėpavimo sistemą, stimuliuoja kraujotaką, veikia šildomai ir šalina „šaltų kojų“ sindromą.
  Art. I 873 Netto: 100 ml

  2520EUR
  Į krepšelį 
  Simondsijų(jojobų) kremas intensyviai odos priežiūrai
  Kodas: I 780

  Reikiamą odos riebumą išsaugantis kremas su natūraliu simondsijų aliejumi labai sausos ir vystančios veido, rankų ir kūno odos priežiūrai.
  Šalina odos pleiskanojimą ir dirglumą. Ramina, drėkina, minkština ir maitina odą, saugo ją nuo ankstyvo senėjimo. Dėl didelio kiekio jame esančių riebalų kremas apsaugo veido ir rankų odą nuo šalčio. Galima naudoti kūdikių odos priežiūrai.
  Art. I 780 Netto: 100 ml
   

  1872EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Kremas VIVA-ACTIV su Negyvosios jūros druska
  Kodas: I 877

  Problemiškai odai skirtas profilaktinis kremas su Negyvosios jūros druska, natūraliais aliejais ir gydomųjų žolelių ekstraktais. Padeda gydantis nuo žvynelinės (psoriazės), neurodermitų, dilgėlinės, spuogų, alerginių dermatitų ir kitų odos išbėrimų. Šalina sudirgusios odos ir uždegimo požymius, drėkina, minkština ir regeneruoja odos audinius. Padengia kūną apsaugine plėvele, stiprina organizmo imunitetą ir energiją.
  Art. I 877 Netto: 100 ml
   

  1251EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Balzamas SAN ROCCO
  Kodas: C 33

  Pagal seną tradicinį receptą pagamintas gydomasis balzamas su arbatmedžio eteriniu aliejumi ir kitų augalų – snapučių, agurklių, morkų, saulėgrąžų, sojų natūraliais aliejais bei našlaičių, ežiuolių, medetkų, šlamučių, jonažolių ir jūros dumblių ekstraktais. Tinka naudoti gydantis nuo įvairių odos susirgimų. Padeda atsiradus niežuliui, uždegimams, alerginiams išbėrimams, tinka gydantis nuo žvynelinės, dermatitų, žaizdų ir opų, nudegimų ir aknės. Atkuria odos struktūrą, apsaugo nuo UV (ultravioletinių) spindulių, minkština ir drėkina odą.
  Art. C 33 Netto: 50 ml
   

  2421EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Medetkų kremas EXTRA RICH: kremas - biokorektorius
  Kodas: I 781

  Kremas su medetkų ekstraktu, tinkantis sausos, riebios ir jautrios odos priežiūrai, pasižymintis regeneruojamuoju efektu. Šalina sudirgusios odos ir jos uždegimo požymius, užgydo pažeistas vietas; malšina sumušimų, nudegimų, nušalimų, tulžies pūslės ir moters funkcinių ciklų sąlygojamus skausmus. Padeda nuo venų išsiplėtimo.
  Art. I 781 Netto: 100 ml
   

  2202EUR
  Į krepšelį 
  pop lt
  Kremas venoms su vynmedžio lapų ekstraktu (su vaistažolėmis)
  Kodas: I 898

  Kremas su paprastųjų kaštonų ir raudonojo vynmedžio lapų ekstraktais. Šalina kojų pabrinkimus ir nuovargį, stiprina venas ir padeda nuo venų varikozinio (mazgelinio) išsiplėtimo. Gerina kraujotaką ir šalina kraujo sąstovį venose. Pasižymi gydomuoju ir profilaktiniu veikimu varikozinio venų išsiplėtimo, flebitų ir tromboflebitų atvejais. Šalina spazmus, traukulius, kojų tinimą, skausmus, odos dirglumo ir uždegimo požymius, kojų pabrinkimą, nuovargį ir apsunkimą, padeda nuo poodinių kapiliarų išsiplėtimo („tinklelių“).
  Art. I 898 Netto: 100 ml
   

  1944EUR
  Į krepšelį